FAD1-08032CBLW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-08032CBLW12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAD1-08032CBLW12
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.FAD1-08032CBLW12.pdf2.FAD1-08032CBLW12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAD1-08032CBLW12
Številka dela FAD1-08032CBLW12 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10009 pcs Podatkovni list 1.FAD1-08032CBLW12.pdf2.FAD1-08032CBLW12.pdf
Premer 32.00mm Utež 0.238 lb (107.95g)
Napetostni razpon 10.8 ~ 13.2VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija FAD1-08032
RPM 3000 RPM Moč (Watts) 1.32W
Druga imena FAD108032CBLW12
Q629
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 35.5 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.110A Vrsta ležaja Ball