FDA2-17238QBHW4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17238QBHW4F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDA2-17238QBHW4F
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC WIRE
Podatkovni listi: FDA2-17238QBHW4F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FDA2-17238QBHW4F
Številka dela FDA2-17238QBHW4F Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2429 pcs Podatkovni list FDA2-17238QBHW4F.pdf
Premer 38.50mm Utež 1.8 lbs (816.5g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.571 in H2O (142.2 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Serija HPLC, FDA2-17238
RPM 3100 RPM Moč (Watts) 27.00W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 59.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cURus, TUV
Zračni tok 240.0 CFM (6.72m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FDA2-17238QBHW4F-SF
FDA2-17238QBHW4F-SF
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC WIRE