FDA2-17251QBHT3D-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17251QBHT3D-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDA2-17251QBHT3D-L
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Podatkovni listi: FDA2-17251QBHT3D-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDA2-17251QBHT3D-L
Številka dela FDA2-17251QBHT3D-L Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2157 pcs Podatkovni list FDA2-17251QBHT3D-L.pdf
Premer 51.00mm Utež 2 lbs (907.2g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Terminals Statični tlak 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Serija HPLC, FDA2-17251
RPM 3100 RPM Moč (Watts) 27.00W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 59.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP56M - Dust Protected, Water Resistant Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A