FDD1-17238DBMW42
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDD1-17238DBMW42 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDD1-17238DBMW42
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: FDD1-17238DBMW42.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDD1-17238DBMW42
Številka dela FDD1-17238DBMW42 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1419 pcs Podatkovni list FDD1-17238DBMW42.pdf
Premer 38.50mm Utež 1.9 lbs (861.8g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.909 in H2O (226.5 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Serija HPLC, FDD1-17238
RPM 3600 RPM Moč (Watts) 25.90W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 60.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 1.08A