FDD1-17238EBKW4B-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDD1-17238EBKW4B-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDD1-17238EBKW4B-L
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
Podatkovni listi: FDD1-17238EBKW4B-L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 900 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDD1-17238EBKW4B-L
Številka dela FDD1-17238EBKW4B-L Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 900 pcs Podatkovni list FDD1-17238EBKW4B-L.pdf
Premer 38.50mm Utež 1.9 lbs (861.8g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 1.543 in H2O (384.4 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Serija HPLC, FDD1-17238
RPM 4800 RPM Moč (Watts) 54.2W
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 72.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 1.13A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cURus, TUV
Zračni tok 360.0 CFM (10.08m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FDD1-17238EBKW49
FDD1-17238EBKW49
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
Na zalogi: 1043 pcs
Prenesi: FDD1-17238EBKW49.pdf
RFQ
FDD1-17238EBKW4B
FDD1-17238EBKW4B