PLC-050S210D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLC-050S210D
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 2.1A
Podatkovni listi: PLC-050S210D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLC-050S210D
Številka dela PLC-050S210D Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 2.1A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4740 pcs Podatkovni list PLC-050S210D.pdf
Utež - Napetost - izhod 8 ~ 24 V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm) Serija PLC-050 D
Ocene IP67 Moč (Watts) 50W
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% Zatemnitev Analog
natančen opis 2.1A 8 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 2.1A