PLC-150S350
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-150S350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLC-150S350
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 25-42V 3.5A
Podatkovni listi: PLC-150S350.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLC-150S350
Številka dela PLC-150S350 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 25-42V 3.5A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4554 pcs Podatkovni list PLC-150S350.pdf
Utež - Napetost - izhod 25 ~ 42 V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 10.49" L x 3.13" W x 1.81" H (266.4mm x 79.5mm x 46.0mm) Serija PLC-150
Ocene IP67 Moč (Watts) 150W
Druga imena PLC150S350
Q706
delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
Zatemnitev - natančen opis 3.5A 25 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 3.5A Odobritve CB, cULus