Q2-R-1/16-01-QB6IN-36
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2-R-1/16-01-QB6IN-36
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka HEATSHRINK 1/16"-6" BLACK
Podatkovni listi: 1.Q2-R-1/16-01-QB6IN-36.pdf2.Q2-R-1/16-01-QB6IN-36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q2-R-1/16-01-QB6IN-36
Številka dela Q2-R-1/16-01-QB6IN-36 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis HEATSHRINK 1/16"-6" BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67164 pcs Podatkovni list 1.Q2-R-1/16-01-QB6IN-36.pdf2.Q2-R-1/16-01-QB6IN-36.pdf
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 70°C Serija Q2-R
Obnovljena debelina stene 0.016" (0.41mm) delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.063" (1.60mm) Notranji premer - obnovljen 0.031" (0.79mm)
Lastnosti Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 0.500' (152.40mm, 6.00")