Q2-R-1/4-01-QB48IN-25
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2-R-1/4-01-QB48IN-25
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka HEATSHRINK 1/4"-48" BLACK
Podatkovni listi: 1.Q2-R-1/4-01-QB48IN-25.pdf2.Q2-R-1/4-01-QB48IN-25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q2-R-1/4-01-QB48IN-25
Številka dela Q2-R-1/4-01-QB48IN-25 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis HEATSHRINK 1/4"-48" BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7571 pcs Podatkovni list 1.Q2-R-1/4-01-QB48IN-25.pdf2.Q2-R-1/4-01-QB48IN-25.pdf
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 70°C Serija Q2-R
Obnovljena debelina stene 0.024" (0.61mm) delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.250" (6.35mm) Notranji premer - obnovljen 0.125" (3.18mm)
Lastnosti Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)