QPD-150-24
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
QPD-150-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QPD-150-24
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: 1.QPD-150-24.pdf2.QPD-150-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QPD-150-24
Številka dela QPD-150-24 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1771 pcs Podatkovni list 1.QPD-150-24.pdf2.QPD-150-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija QPD-150 Moč (Watts) 150W
Druga imena Q648
QPD-150-24-ND
QPD15024
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.5A