QRA3-130/36-QC48IN-10
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QRA3-130/36-QC48IN-10
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka HEATSHRINK 130/36MM-48"
Podatkovni listi: 1.QRA3-130/36-QC48IN-10.pdf2.QRA3-130/36-QC48IN-10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 484 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 484 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QRA3-130/36-QC48IN-10
Številka dela QRA3-130/36-QC48IN-10 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis HEATSHRINK 130/36MM-48" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 484 pcs Podatkovni list 1.QRA3-130/36-QC48IN-10.pdf2.QRA3-130/36-QC48IN-10.pdf
Tip Tubing, Insulation Razmerje krčenja 3 to 1
Temperatura skrčenja - Serija QRA3
Obnovljena debelina stene 0.169" (4.30mm) delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 5.118" (130.00mm) Notranji premer - obnovljen 1.417" (35.99mm)
natančen opis Heat Shrink Tubing, Insulation 5.118" (130.00mm) 3 to 1 Black, Red Barva Black, Red