1552A-12-DL
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1552A-12-DL
Proizvajalec / znamka: Fluke Electronics
Opis izdelka THERMOMETER PRT -80 TO 300C 1/4X
Podatkovni listi: 1552A-12-DL.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 67 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1552A-12-DL
Številka dela 1552A-12-DL Proizvajalec Fluke Electronics
Količina na voljo 67 pcs Podatkovni list 1552A-12-DL.pdf
Tip Handheld Temperaturno območje -112 ~ 572°F (-80 ~ 300°C)
Temperaturni prikaz C°/F° Serija Stik
Vrsta sonde PTR Druga imena 3936070
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Vrsta vnosa Probe
Vključuje Battery Lastnosti Backlight, Memory, Min/Max, Data Logging (RS-232)
Vrsta zaslona LCD Velikost akumulatorske celice AAA (3)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1553 BK001
1553 BK001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 699 pcs
Prenesi: 1553 BK001.pdf
RFQ
1553 BR005
1553 BR005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 100'
Na zalogi: 3107 pcs
Prenesi: 1553 BR005.pdf
RFQ
1553 BK005
1553 BK005
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'
Na zalogi: 3005 pcs
Prenesi: 1553 BK005.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: PLUG 4POS W/STR SLD CONNECTION
Prenesi: 1552955.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CONN PLUG MALE 8POS GOLD SOLDER
Prenesi: 1552997.pdf
1553 BR001
1553 BR001
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 1000'
Na zalogi: 700 pcs
Prenesi: 1553 BR001.pdf
1553 BL005
1553 BL005
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 100'
Prenesi: 1553 BL005.pdf
1552A-12
1552A-12
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: THERMOMETER FIXED PRT -80 TO 300
Na zalogi: 70 pcs
Prenesi: 1552A-12.pdf
Opis: CONN PLUG 5POS PNL THRU PIN M12
Opis: CONN PLUG MALE 5POS GOLD SOLDER
1553 BL001
1553 BL001
Opis: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE 1000'
Na zalogi: 659 pcs
Prenesi: 1553 BL001.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika