| Številka dela | FLUKE-I2500-18 | Proizvajalec | Fluke Electronics |
|---|---|---|---|
| Opis | IFLEX 2500A PROBE 18IN | Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / Se ne uporablja |
| Količina na voljo | 524 pcs | Podatkovni list | FLUKE-I2500-18.pdf |
| Tip | Current Meter, Clamp/Probe (Add On) | Specifikacije | Measures AC Current to 2500A, Banana Interface |
| Serija | i2500-18 iFlex™ | Ocene | CAT III 1000V, CAT IV 600V |
| Druga imena | 3676405 3676405-ND 614-1166 FLUKEI250018 |
Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| natančen opis | Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 2500A, Banana Interface |