UEZGUI-4088-43WQE-BA
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
UEZGUI-4088-43WQE-BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UEZGUI-4088-43WQE-BA
Proizvajalec / znamka: Future Designs, Inc.
Opis izdelka 4.3 NO TOUCH LCD GUI MODULE
Podatkovni listi: 1.UEZGUI-4088-43WQE-BA.pdf2.UEZGUI-4088-43WQE-BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 408 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UEZGUI-4088-43WQE-BA
Številka dela UEZGUI-4088-43WQE-BA Proizvajalec Future Designs, Inc.
Opis 4.3 NO TOUCH LCD GUI MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408 pcs Podatkovni list 1.UEZGUI-4088-43WQE-BA.pdf2.UEZGUI-4088-43WQE-BA.pdf
Ogled območja 95.04mm W x 54.00mm H Zaslon na dotik -
Serija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C, SPI, USB
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 272 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, USB 4.3" (109.22mm) 480 x 272