APTH012A0X3-SRZ
GE Critical PowerGE Critical Power
APTH012A0X3-SRZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTH012A0X3-SRZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 44W
Podatkovni listi: APTH012A0X3-SRZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTH012A0X3-SRZ
Številka dela APTH012A0X3-SRZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 44W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6579 pcs Podatkovni list APTH012A0X3-SRZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.6 ~ 3.6 V Napetost - Vhod (Min) 2.4V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Serija Micro TLynx™
Moč (Watts) 44W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD Module Druga imena 555-1128-2
CC109130465
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 94%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.6 V 12A 2.4V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 12A