AXA016A0X3-SRZ
GE Critical PowerGE Critical Power
AXA016A0X3-SRZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AXA016A0X3-SRZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AXA016A0X3-SRZ
Številka dela AXA016A0X3-SRZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 88W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7076 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.8 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (Min) 10V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm) Serija Austin SuperLynx™
Moč (Watts) 88W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD Module Druga imena 555-1065-2
AXA016A0X3SRZ
CC109104840
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 16A 10V - 14V Input Tok - izhod (maks.) 16A