AXH010A0Y5Z
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AXH010A0Y5Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.8V 18W
Podatkovni listi: AXH010A0Y5Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AXH010A0Y5Z
Številka dela AXH010A0Y5Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.8V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5145 pcs Podatkovni list AXH010A0Y5Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.8V Napetost - Vhod (Min) 3V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serija Austin Lynx™
Moč (Watts) 18W Pakiranje Tray
Paket / primer 11-SIP Module Druga imena 109107001
CC109107001
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP
Učinkovitost 90% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 10A 3V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AXH010A0Y
AXH010A0Y
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V 18W