CP2500AC54TEZ-B
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP2500AC54TEZ-B
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: CP2500AC54TEZ-B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 162 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 162 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP2500AC54TEZ-B
Številka dela CP2500AC54TEZ-B Proizvajalec GE Critical Power
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162 pcs Podatkovni list CP2500AC54TEZ-B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 54V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Tip Front End Velikost / dimenzija 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Serija Compact Power Line Moč (Watts) 2500W
Druga imena 150037800 delovna temperatura -10°C ~ 75°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Rack Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Front End AC DC Converter 1 Output 54V 37A 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC Input Tok - izhod (maks.) 37A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP24N
CP24N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SCREWDRIVER,#2X4",PHILLIPS
Na zalogi: 15683 pcs
Prenesi:
RFQ
CP2500AC54TEZ
CP2500AC54TEZ
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: AC/DC CONVERTER 54V 5V 2500W