DC025ACL-M
GE Critical PowerGE Critical Power
DC025ACL-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC025ACL-M
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W
Podatkovni listi: DC025ACL-M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DC025ACL-M
Številka dela DC025ACL-M Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4340 pcs Podatkovni list DC025ACL-M.pdf
Napetost - izhod 3 -15V Napetost - izhod 2 15V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm)
Serija DC025 Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 107587339 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 3 Tip montaže Through Hole
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 5A, 830mA, 830mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 5A, 830mA, 830mA Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC025ABK-M
DC025ABK-M
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W