EQW025A0Y1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EQW025A0Y1
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.8V 45W
Podatkovni listi: EQW025A0Y1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije EQW025A0Y1
Številka dela EQW025A0Y1 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.8V 45W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5564 pcs Podatkovni list EQW025A0Y1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.8V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija EQW025 Moč (Watts) 45W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module, 1/8 Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 25A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 25A