ESTW015A0A41-HZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW015A0A41-HZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESTW015A0A41-HZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: ESTW015A0A41-HZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESTW015A0A41-HZ
Številka dela ESTW015A0A41-HZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2858 pcs Podatkovni list ESTW015A0A41-HZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Serija Barracuda™ ESTW015A0A Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 150031191
CC150031191
ESTW015A0A41HZ
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 15A Nadzorne funkcije Enable, Active Low