FNW700R64-18Z
GE Critical PowerGE Critical Power
FNW700R64-18Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FNW700R64-18Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 700W
Podatkovni listi: FNW700R64-18Z.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 969 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FNW700R64-18Z
Številka dela FNW700R64-18Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 28V 700W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 969 pcs Podatkovni list FNW700R64-18Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.59" L x 2.39" W x 0.50" H (116.6mm x 60.7mm x 12.7mm)
Serija FNW700R Moč (Watts) 700W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-DIP Module
Druga imena 555-1243
CC109165528
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 25A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FNW700R64-18
FNW700R64-18
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 28V 700W
Na zalogi: 5603 pcs
Prenesi: FNW700R64-18.pdf
RFQ
FNW-15
FNW-15
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC 5AG
Na zalogi: 5405 pcs
Prenesi:
RFQ
VE-223-CY
VE-223-CY
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 464 pcs
Prenesi: VE-223-CY.pdf
FNW-20
FNW-20
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 20A 250VAC 5AG
Prenesi:
FNW-25
FNW-25
Opis: FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC 5AG
FNW-12
FNW-12
Opis: FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC 5AG