HW012A0P1-S
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HW012A0P1-S
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.2V 14W
Podatkovni listi: HW012A0P1-S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HW012A0P1-S
Številka dela HW012A0P1-S Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.2V 14W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4139 pcs Podatkovni list HW012A0P1-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.2V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.86" L x 1.16" W x 0.34" H (47.2mm x 29.5mm x 8.6mm)
Serija HW012 Moč (Watts) 14W
Pakiranje Bulk Paket / primer 18-SMD Module, 6 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 12A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 12A Nadzorne funkcije Enable, Active Low