JRW065A0G1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JRW065A0G1
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 163W
Podatkovni listi: JRW065A0G1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JRW065A0G1
Številka dela JRW065A0G1 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 163W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4332 pcs Podatkovni list JRW065A0G1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija JRW Moč (Watts) 163W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module, 1/2 Brick
Druga imena 108965401 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 65A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 65A Nadzorne funkcije Enable, Active Low