PDT012A0X3-SRDZ
GE Critical PowerGE Critical Power
PDT012A0X3-SRDZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDT012A0X3-SRDZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
Podatkovni listi: PDT012A0X3-SRDZ.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDT012A0X3-SRDZ
Številka dela PDT012A0X3-SRDZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.45-5.5V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 8414 pcs Podatkovni list PDT012A0X3-SRDZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.45 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (Min) 3V
Napetost - Vhod (maks.) 14.4V Tip Non-Isolated PoL Module, Digital
Velikost / dimenzija 0.48" L x 0.48" W x 0.25" H (12.2mm x 12.2mm x 6.3mm) Serija PicoDLynx™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Module
Druga imena 109168836
CC109168836
PDT012A0X3SRDZ
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Učinkovitost 95.4% natančen opis Non-Isolated PoL Module, Digital DC DC Converter 1 Output 0.45 ~ 5.5 V 12A 3V - 14.4V Input
Tok - izhod (maks.) 12A Nadzorne funkcije Enable, Active Low