QBVW025A0B64Z
GE Critical PowerGE Critical Power
QBVW025A0B64Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QBVW025A0B64Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 300W
Podatkovni listi: QBVW025A0B64Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QBVW025A0B64Z
Številka dela QBVW025A0B64Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1778 pcs Podatkovni list QBVW025A0B64Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.50" H (58.4mm x 36.8mm x 12.6mm)
Serija Barracuda™ QBVW025A0B Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena CC109169875 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Učinkovitost 96% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Nadzorne funkcije Enable, Active High