QHW075A1
pregled izdelka
Številka dela: QHW075A1
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije QHW075A1
Številka dela QHW075A1 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4054 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija QHW Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 15A