QSDW035A0B41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
QSDW035A0B41Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSDW035A0B41Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 420W
Podatkovni listi: QSDW035A0B41Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSDW035A0B41Z
Številka dela QSDW035A0B41Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 420W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1112 pcs Podatkovni list QSDW035A0B41Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.42" H (58.4mm x 36.8mm x 10.7mm)
Serija Barracuda™ QSDW035A0B Moč (Watts) 420W
Pakiranje Tray Paket / primer 15-DIP Module, 1/4 Brick
Druga imena 150032022 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Učinkovitost 95.7% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 35A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 35A Nadzorne funkcije Enable, Active Low