QW020A0P1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QW020A0P1
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.2V 24W
Podatkovni listi: QW020A0P1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije QW020A0P1
Številka dela QW020A0P1 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.2V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5178 pcs Podatkovni list QW020A0P1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.2V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.34" H (57.9mm x 36.8mm x 8.6mm)
Serija QW020 Moč (Watts) 24W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 108968447 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 20A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 20A Nadzorne funkcije Enable, Active Low