1N1202AR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N1202AR
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO5
Podatkovni listi: 1.1N1202AR.pdf2.1N1202AR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N1202AR
Številka dela 1N1202AR Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23826 pcs Podatkovni list 1.1N1202AR.pdf2.1N1202AR.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 12A
Napetost - razčlenitev DO-5 Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija DO-203AB, DO-5, Stud
Druga imena 1N1202ARGN Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1N1202AR Razširjen opis Diode Standard, Reverse Polarity 200V 12A Chassis, Stud Mount DO-5
Konfiguracija diode 10µA @ 50V Opis DIODE GEN PURP REV 200V 12A DO5
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1V @ 12A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 200°C
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N1203
1N1203
Proizvajalci: Microsemi
Opis: STANDARD RECTIFIER
Na zalogi: 3105 pcs
Prenesi: 1N1203.pdf
RFQ
1N1201C
1N1201C
Proizvajalci: Microsemi
Opis: STANDARD RECTIFIER
Na zalogi: 3434 pcs
Prenesi: 1N1201C.pdf
RFQ
1N1202A
1N1202A
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 12A DO4