M3P75A-80
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
M3P75A-80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M3P75A-80
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE STD REC 800V 75A 3PH
Podatkovni listi: 1.M3P75A-80.pdf2.M3P75A-80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M3P75A-80
Številka dela M3P75A-80 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE STD REC 800V 75A 3PH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2010 pcs Podatkovni list 1.M3P75A-80.pdf2.M3P75A-80.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 800V Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja 5-SMD Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer 5-SMD Module
Druga imena M3P75A-80GN
M3P75A80
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount 5-SMD
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 800V Tok - Povprečni popravek (Io) 75A