MBR12035 CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12035 CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBR12035 CTR
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER
Podatkovni listi: 1.MBR12035 CTR.pdf2.MBR12035 CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBR12035 CTR
Številka dela MBR12035 CTR Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1917 pcs Podatkovni list 1.MBR12035 CTR.pdf2.MBR12035 CTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 650mV @ 120A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja Twin Tower Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Twin Tower Druga imena 1242-1062
MBR12035CTR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3mA @ 20V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 120A (DC)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBR120200CTR
MBR120200CTR
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 200V 60A 2 TOWER
Na zalogi: 1797 pcs
Prenesi: MBR120200CTR.pdf
RFQ
MBR12030CT
MBR12030CT
Opis: DIODE MODULE 30V 120A 2TOWER
Na zalogi: 1933 pcs
Prenesi: MBR12030CT.pdf
RFQ
MBR12035CTR
MBR12035CTR
Opis: DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER