MBR2X060A150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X060A150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBR2X060A150
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 150V 60A SOT227
Podatkovni listi: MBR2X060A150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBR2X060A150
Številka dela MBR2X060A150 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 150V 60A SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4164 pcs Podatkovni list MBR2X060A150.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 880mV @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja SOT-227 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Independent
natančen opis Diode Array 2 Independent Schottky 150V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3mA @ 150V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A