MBRT20060
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRT20060
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE MODULE 60V 200A 3TOWER
Podatkovni listi: 1.MBRT20060.pdf2.MBRT20060.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBRT20060
Številka dela MBRT20060 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 60V 200A 3TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1987 pcs Podatkovni list 1.MBRT20060.pdf2.MBRT20060.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja Three Tower Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Three Tower Druga imena MBRT20060GN
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 20V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A (DC)