MSRT150120(A)D
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MSRT150120(A)D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSRT150120(A)D
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE GEN 1.2KV 150A 3 TOWER
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSRT150120(A)D
Številka dela MSRT150120(A)D Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE GEN 1.2KV 150A 3 TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2042 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 150A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja Three Tower Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Three Tower Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 150A Chassis Mount Three Tower Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 1200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 150A