MUR20010CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MUR20010CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MUR20010CT
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Podatkovni listi: 1.MUR20010CT.pdf2.MUR20010CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MUR20010CT
Številka dela MUR20010CT Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1409 pcs Podatkovni list 1.MUR20010CT.pdf2.MUR20010CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja Twin Tower Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 75ns
Pakiranje Bulk Paket / primer Twin Tower
Druga imena 1242-1000 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 50V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A (DC)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MUR20040CT
MUR20040CT
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE MODULE 400V 200A 2TOWER
Na zalogi: 1594 pcs
Prenesi: MUR20040CT.pdf
RFQ
MUR20010CTR
MUR20010CTR
Opis: DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER