MURF20020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MURF20020
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE MODULE 200V 200A TO244
Podatkovni listi: 1.MURF20020.pdf2.MURF20020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MURF20020
Številka dela MURF20020 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 200V 200A TO244 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1428 pcs Podatkovni list 1.MURF20020.pdf2.MURF20020.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-244 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 75ns
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-244AB
Druga imena MURF20020GN Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 200A (DC) Chassis Mount TO-244AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 50V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A (DC)