MURT10060
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MURT10060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MURT10060
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 600V 100A 3TOWER
Podatkovni listi: 1.MURT10060.pdf2.MURT10060.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MURT10060
Številka dela MURT10060 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE ARRAY GP 600V 100A 3TOWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1821 pcs Podatkovni list 1.MURT10060.pdf2.MURT10060.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja Three Tower Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 75ns
Pakiranje Bulk Paket / primer Three Tower
Druga imena MURT10060GN Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode -
natančen opis Diode Array Standard 600V 100A (DC) Chassis Mount Three Tower Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 50V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100A (DC)