13003.41T.01
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 13003.41T.01
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 3COND 18AWG BLACK 1000'
Podatkovni listi: 13003.41T.01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 180 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 180 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 13003.41T.01
Številka dela 13003.41T.01 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 3COND 18AWG BLACK 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180 pcs Podatkovni list 13003.41T.01.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba - Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene -
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Carolprene Premer jacket (izolacije) 0.235" (5.97mm)
Lastnosti - natančen opis 3 Conductor Multi-Conductor Cable Black 18 AWG 1000.0' (304.8m)
Conductor Strand 41/34 Material dirigenta Copper, Bare
Izolacija vodnika Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM) Vrsta kabla Multi-Conductor
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: General Cable
Opis: CABLE 3COND 18AWG BLACK 250'
Na zalogi: 845 pcs
Prenesi: 13003.15.01.pdf
RFQ
Proizvajalci: SCS
Opis: STATIC SHIELDING BAG IN 3"X11"
Na zalogi: 8242 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CORD 5POS MALE M12 .3M
Na zalogi: 4869 pcs
Prenesi: 1300310026.pdf
Proizvajalci: General Cable
Opis: CABLE 3COND 18AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 200 pcs
13003.35T.01
13003.35T.01
Opis: 18/3 SVO 300V-BLK- 250 RL
Prenesi:
Opis: CABLE 3COND 18AWG BLACK 2500'
Na zalogi: 118 pcs
Opis: CBL FMALE TO MALE 5POS 32.8'
Na zalogi: 632 pcs
13003
Proizvajalci: Luxo
Opis: ARTICULATING ARM 25"
130033
Proizvajalci: SCS
Opis: STATIC SHIELDING BAG IN 3"X3"
Opis: CONN PLUG FMALE 5POS GOLD SCREW
Na zalogi: 496 pcs
Prenesi: 13003.15T.01.pdf
Na zalogi: 60 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika