C0435A.18.10
General CableGeneral Cable
C0435A.18.10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0435A.18.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 2COND 18AWG GRAY 500'
Podatkovni listi: C0435A.18.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 751 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0435A.18.10
Številka dela C0435A.18.10 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 2COND 18AWG GRAY 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 751 pcs Podatkovni list C0435A.18.10.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba Communication, Control Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-33
delovna temperatura -20°C ~ 105°C Število vodnikov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.0370" (0.940mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.226" (5.74mm)
Lastnosti - natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG 500.0' (152.4m)