C0455A.18.10
General CableGeneral Cable
C0455A.18.10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0455A.18.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 3COND 18AWG GRAY SHLD 500'
Podatkovni listi: C0455A.18.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 508 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0455A.18.10
Številka dela C0455A.18.10 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 3COND 18AWG GRAY SHLD 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 508 pcs Podatkovni list C0455A.18.10.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba Communication, Control Vrsta ščita Foil
Shield Material Flexfoil® Pokritost s ščitom 100%
Serija - Ocene ASTM B-33
delovna temperatura -20°C ~ 105°C Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.0370" (0.940mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.238" (6.05mm)
Lastnosti Drain Wire natančen opis 3 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG Foil 500.0' (152.4m)