C1340A.41.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1340A.41.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 4COND 22AWG GRY SHLD 1000'
Podatkovni listi: C1340A.41.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1340A.41.10
Številka dela C1340A.41.10 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 4COND 22AWG GRY SHLD 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list C1340A.41.10.pdf
Žični merilnik 22 AWG Uporaba Audio-Video, Home
Vrsta ščita Foil Shield Material Flexfoil®
Pokritost s ščitom 100% Serija -
Ocene ASTM B-33 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacija) Debelina 0.0170" (0.432mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.161" (4.09mm) Lastnosti Drain Wire
natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 7/30
Material dirigenta Copper, Annealed Tinned Izolacija vodnika Polypropylene (PP)
Vrsta kabla Multi-Conductor
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C13424_TITANUM-O-C
C13424_TITANUM-O-C
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS FOR OSRAM DRAGON
Na zalogi: 5619 pcs
Prenesi:
RFQ
C13405_SANDRA-12-M
C13405_SANDRA-12-M
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR 32DEG MEDIUM
Na zalogi: 15757 pcs
Prenesi: C13405_SANDRA-12-M.pdf
RFQ
C13397_CLAMP-S3000
C13397_CLAMP-S3000
Opis: BASE PART RND 1POS 50MM D 10MM H