C2003A.11.02
General CableGeneral Cable
C2003A.11.02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2003A.11.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 24AWG 300V WHT 50'
Podatkovni listi: C2003A.11.02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2003A.11.02
Številka dela C2003A.11.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 24AWG 300V WHT 50' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11842 pcs Podatkovni list C2003A.11.02.pdf
Žični merilnik 24 AWG Napetost 300V
Serija 2003A Ocene UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Druga imena C2003W-50 delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.052" (1.32mm) Lastnosti -
natančen opis 24 AWG Hook-Up Wire Solid White 300V 50.00' (15.24m) Conductor Strand Solid