C2028A.21.01
General CableGeneral Cable
C2028A.21.01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2028A.21.01
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 1000'
Podatkovni listi: C2028A.21.01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 804 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2028A.21.01
Številka dela C2028A.21.01 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 804 pcs Podatkovni list C2028A.21.01.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 300V
Serija 2028A Ocene UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Druga imena C2028-21-01
C2028A-21-01
C2028B-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Black
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.064" (1.63mm) Lastnosti -
natančen opis 20 AWG Hook-Up Wire Solid Black 300V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand Solid