C2064A.21.19
General CableGeneral Cable
C2064A.21.19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2064A.21.19
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000'
Podatkovni listi: C2064A.21.19.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 549 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2064A.21.19
Številka dela C2064A.21.19 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 549 pcs Podatkovni list C2064A.21.19.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Serija 2064A Ocene UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Druga imena C2064-21-19
C2064A-21-19
C2064V-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Violet
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.080" (2.03mm) Lastnosti -
natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire 16/30 Violet 300V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 16/30