C2065A.12.19
General CableGeneral Cable
C2065A.12.19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2065A.12.19
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 100'
Podatkovni listi: C2065A.12.19.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2065A.12.19
Številka dela C2065A.12.19 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2377 pcs Podatkovni list C2065A.12.19.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 300V
Serija 2065A Ocene UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Druga imena C2065-12-19
C2065A-12-19
C2065V-100
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Violet
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.092" (2.34mm) Lastnosti -
natančen opis 16 AWG Hook-Up Wire 26/30 Violet 300V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 26/30