C2102A.12.02
General CableGeneral Cable
C2102A.12.02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2102A.12.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 100'
Podatkovni listi: C2102A.12.02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C2102A.12.02
Številka dela C2102A.12.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5198 pcs Podatkovni list C2102A.12.02.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 600V
Serija 2102A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33