C2104A.21.10
General CableGeneral Cable
C2104A.21.10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2104A.21.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 1000'
Podatkovni listi: C2104A.21.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 463 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2104A.21.10
Številka dela C2104A.21.10 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463 pcs Podatkovni list C2104A.21.10.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 600V
Serija 2104A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33
Druga imena C2104-21-10
C2104A-21-10
C2104S-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.124" (3.15mm) Lastnosti -
natančen opis 16 AWG Hook-Up Wire 26/30 Gray 600V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 26/30