C2117A.21.10
General CableGeneral Cable
C2117A.21.10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2117A.21.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 22AWG GRAY 1000'
Podatkovni listi: C2117A.21.10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 965 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 965 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2117A.21.10
Številka dela C2117A.21.10 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 22AWG GRAY 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 965 pcs Podatkovni list C2117A.21.10.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 600V
Serija 2117A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33
Druga imena C2117-21-10
C2117A-21-10
C2117S-1000
delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 1000.0' (304.8m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Premer jacket (izolacije) 0.089" (2.26mm) Lastnosti -
natančen opis 22 AWG Hook-Up Wire Solid Gray 600V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand Solid