C2118A.21.02
General CableGeneral Cable
C2118A.21.02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2118A.21.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP SOLID 20AWG WHITE 1000'
Podatkovni listi: C2118A.21.02.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 674 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 674 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2118A.21.02
Številka dela C2118A.21.02 Proizvajalec General Cable
Količina na voljo 674 pcs Podatkovni list C2118A.21.02.pdf
Žični merilnik 20 AWG Napetost 600V
Serija 2118A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33